Zestaw off-grid ze stacją zasilania 1800W / 1,4kWh z instalacją PV 400W
5.358,00 zł
Potrzebujesz dopasowanego zestawu?
Skontaktuj się z naszym ekspertem:
727 776 717 lub info@portablepower.pl
Brak w magazynie
Zestaw off-grid ze stacją zasilania 1800W / 1,4kWh z instalacją PV 400W

Prezentowany zestaw off-gridowy o mocy 1800W, pojemności 1,4kWh oraz instalacją fotowoltaiczną o mocy 400W to rozwiązanie zapewniające ciągłość zasilania elektrycznego – idealne do małych domków off-grid, na działkę lub do ogrodu.

Przykładowe czasy pracy wybranych urządzeń na w pełni naładowanej stacji zasilania:
Telewizor 100W
11h
Laptop 80W
13,5h
Komputer stacjonarny 250W
4,8h
Grzejnik elektryczny 1000W
1,3h
Lodówka 65W
16h
Zmywarka 1200W
1h
Elementy zestawu:

1 x BLUETTI AC180P 1800W/1440Wh Przenośna stacja zasilania
BLUETTI wyposażyło stację AC180P w stałą moc wyjściową 1800W i pojemność 1440Wh, aby zaspokoić zapotrzebowanie wielu urządzeń. Stacja posiada również tryb Power Lifting, który zapewnia moc wyjściową na poziomie 2700W (tylko urządzenia czysto rezystancyjne), aby bez wysiłku obsługiwać urządzenia o dużej mocy. Szeroka gama portów wyjściowych, w tym gniazdo AC, USB-A, USB-C, gniazdo 12V DC i ładowanie bezprzewodowe, została stworzona z myślą o wszechstronnym zasilaniu Twoich urządzeń – poza dostępem do sieci lub w podróży.

1 x EcoFlow 400W Panel fotowoltaiczny
Ciesz się dostępem do energii elektrycznej, gdziekolwiek się znajdziesz. Panel fotowoltaiczny EcoFlow wyróżnia się mocą 400 W i składaną, przenośną konstrukcją. Za jego pomocą bez problemu naładujesz swoją stację zasilania. Wchodząca w skład zestawu torba transportowa może też pełnić rolę podstawki. Produkt jest solidny i wytrzymały, wyróżnia go także szeroka kompatybilność oraz sprawność energetyczna 22,4%.
Przed pierwszym użyciem zalecamy zaktualizowanie oprogramowania stacji do najnowszej wersji.
Po podłączeniu panelu zestaw jest gotowy do użytku.
Specyfikacja
| Marka | Bluetti, EcoFlow |
|---|
BLUETTI AC180P 1800W/1440Wh Przenośna stacja zasilania
| Ciągła moc wyjściowa | 1800 W |
|---|---|
| Pojemność w Wh | 1440 Wh |
| Ogniwo / Rodzaj baterii | LFP (LiFePO4) |
| Żywotność (do 80% pojemności i 80% DOD) | 3500+ |
| Gwarancja producenta | 5 lat |
| Wyjścia prądu zmiennego (AC) | 2 x 230 V |
| Ładowanie bezprzewodowe | 1 x 15 W |
| Wyjścia USB-C | 1 x 100 W |
| Wyjścia USB-A | 2 x 15 W |
| Gniazdo zapalniczki samochodowej (wyjście) | 1 x 12V / 10A |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Maks. moc ładowania z paneli solarnych | 500 W |
| Temperatura ładowania | od 0°C do 40°C |
| Maks. Napięcie otwartego obwodu PV | 60 V |
| Temperatura rozładowywania | od -20°C do 40°C |
| Temperatura magazynowania | od -20°C do 40°C |
| Marka | Bluetti |
EcoFlow 400W Panel fotowoltaiczny składany
| Moc maksymalna (Wp) | 400 W |
|---|---|
| Współczynnik sprawności panelu | 22,4% |
| Napięcie obwodu otwartego (VOC) | 48 V |
| Napięcie mocy maksymalnej (VMP) | 41 V |
| Natężenie mocy maksymalnej (IMP) | 9,8 A |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Możliwość złożenia na | 4 |
| Wymiary po rozłożeniu | 1058 x 2365 x 24 mm |
| Wymiary po złożeniu | 1058 x 62 x 24 mm |
| Typ interfejsu | MC4 |
| Marka | EcoFlow |
Producent i bezpieczeństwo produktów
Producent
Bezpieczeństwo produktów
Opinie o sklepie
Podobne produkty

25.715,72 zł

11.223,36 zł

14.525,72 zł

7.855,16 zł

5.715,54 zł









