Zestaw off-grid ze stacją zasilania 4000W / 8,2kWh z instalacją PV 1820W
25.715,72 zł
Potrzebujesz dopasowanego zestawu?
Skontaktuj się z naszym ekspertem:
727 776 717 lub info@portablepower.pl
Brak w magazynie
Zestaw off-grid ze stacją zasilania 4000W / 8,2kWh z instalacją PV 1820W

Prezentowany zestaw off-gridowy o mocy 4000W, pojemności 8kWh oraz instalacją fotowoltaiczną o mocy 1820W to rozwiązanie zapewniające ciągłość zasilania elektrycznego – idealne do małych domków off-grid, na działkę lub do ogrodu.

Przykładowe czasy pracy wybranych urządzeń na w pełni naładowanej stacji zasilania:
Telewizor 100W
64h
Wiertarka 600W
12h
Komputer stacjonarny 250W
27,5h
Grzejnik elektryczny 1000W
7,3h
Lodówka 65W
92h
Zmywarka 1200W
6,1h
Przecinarka 2200W
3,3h
Elementy zestawu:

1 x EcoFlow Delta Pro 3 4000W/4096Wh Przenośna stacja zasilania
Stacja zasilania EcoFlow DELTA Pro 3 rewolucjonizuje sposób, w jaki zarządzamy energią. Dzięki potężnej mocy wyjściowej do 4 kW w jednej jednostce i możliwości rozbudowy pojemności aż do 12 kWh DELTA Pro 3 sprosta potrzebom zarówno małych urządzeń domowych, jak i wymagających sprzętów przemysłowych. Cicha, wydajna i gotowa do działania w każdej sytuacji — od codziennych awarii prądu po zasilanie na odległych terenach. Jest wszechstronna, a przede wszystkim bezpieczna i dziecinnie łatwa w użyciu, przez co staje się nieodzowna w nowoczesnych i dobrze zaplanowanych domostwach. 5-letnia gwarancja stanowi wyraz zaufania producenta do trwałości i niezawodności DELTA 3 Pro — sam się przekonaj!

1 x EcoFlow Bateria do EcoFlow DELTA Pro 3 4096Wh Moduł rozszerzający
Wyobraź sobie możliwość zasilania wszystkich swoich urządzeń, gdziekolwiek jesteś, bez potrzeby polegania na tradycyjnych źródłach energii. Ta nowoczesna i kompaktowa bateria została zaprojektowana specjalnie dla stacji zasilania EcoFlow DELTA Pro 3. Kryje w sobie imponującą pojemność 4096 Wh, o którą możesz rozbudować swoją stację. Istnieje możliwość połączenia DELTA Pro 3 z dwiema bateriami, co daje Ci łącznie aż 12 kWh, nie zajmując wiele przestrzeni. Ciesz się jeszcze większą niezależnością energetyczną w każdych warunkach.

4 x IBC Solar 455W MS-TA1 Panel fotowoltaiczny sztywny
Panel słoneczny IBC Solar 455W to wysokowydajna jednostka fotowoltaiczna, zaprojektowana z wykorzystaniem technologii bifacialnej, która pozwala na zbieranie energii nie tylko z przedniej, ale także z tylnej strony panelu, dzięki czemu zwiększa efektywność produkcji energii. Z mocą 455W, panel oferuje doskonały stosunek wydajności do powierzchni, co sprawia, że jest idealnym rozwiązaniem dla instalacji domowych, komercyjnych oraz przemysłowych.

4 x Uchwyt regulowana podstawa 15-30st. do panela fotowoltaicznego Alu kpl. 1 Panel – wolnostojący
Solidny, regulowany w zakresie 15-30 stopni uchwyt na moduł solarny, panel fotowoltaiczny.
Konstrukcja uchwytu pozwala na regulację kąta nachylenia, poprzez regulację śrub stojaka i długość uchwytu, aby otrzymać więcej światła słonecznego.
Cała konstrukcja jest wykonana z wysokiej jakości stopu aluminium, który jest odporny na korozję, ekstremalne warunki atmosferyczne.

2 x Kabel do paneli fotowoltaicznych EcoFlow MC4 do XT60 3.5m

2 x 2 x 6mm2 Przedłużacz solarny kabel MC4-MC4 – Ochrona UV - 10m
Przed pierwszym użyciem zalecamy zaktualizowanie oprogramowania stacji do najnowszej wersji.
Po podłączeniu zestaw jest gotowy do użytku.
Specyfikacja
| Marka | EcoFlow, IBC Solar |
|---|
EcoFlow Delta Pro 3 4000W/4096Wh Przenośna stacja zasilania
| Pojemność w Wh | 4096 Wh |
|---|---|
| Ciągła moc wyjściowa | 4000 W |
| Ogniwo / Rodzaj baterii | LFP (LiFePO4) |
| Żywotność (do 80% pojemności i 80% DOD) | 4000+ |
| Wyjścia prądu zmiennego (AC) | 4 x 230 V |
| Sterowanie przez aplikację | Tak |
| Maks. moc ładowania z paneli solarnych | 2600 W |
| Maks. Napięcie otwartego obwodu PV | 60 V, 150 V |
| Gwarancja producenta | 5 lat |
| Marka | EcoFlow |
EcoFlow Bateria do EcoFlow DELTA Pro 3 4096Wh Moduł rozszerzający
| Pojemność w Wh | 4096 Wh |
|---|---|
| Ogniwo / Rodzaj baterii | LFP (LiFePO4) |
| Gwarancja producenta | 5 lat |
| Marka | EcoFlow |
IBC Solar 455W MS-TA1 Panel fotowoltaiczny sztywny
| Moc maksymalna (Wp) | 455 W |
|---|---|
| Napięcie obwodu otwartego (VOC) | 39,98 V |
| Napięcie mocy maksymalnej (VMP) | 33,41 V |
| Prąd zwarciowy (ISC) | 14,07 A |
| Natężenie mocy maksymalnej (IMP) | 13,62 A |
| Typ interfejsu | MC4 |
| Gwarancja producenta | 15 lat |
| Marka | IBC Solar |
Uchwyt regulowana podstawa 15-30st. do panela fotowoltaicznego Alu kpl. 1 Panel - wolnostojący
| Marka | Inne |
|---|
Kabel do paneli fotowoltaicznych EcoFlow MC4 do XT60 3.5m
| Marka | EcoFlow |
|---|
2 x 6mm2 Przedłużacz solarny kabel MC4-MC4 - Ochrona UV | 5m - 15m
| Marka | Inne |
|---|---|
| Długość kabla | 10 m |
Producent i bezpieczeństwo produktów
Producent
EcoFlow Inc.
Adres: Fuyuanyi 1
Kod pocztowy: 518100
Miasto: Shenzhen
Kraj: Chiny
Adres email: support.en@ecoflow.com
Podmiot odpowiedzialny
EcoFlow Inc.
Adres: Speditionstraße 17
Kod pocztowy: 40221
Miasto: Düsseldorf
Kraj: Niemcy
Adres email: support.en@ecoflow.com
Bezpieczeństwo produktów
Opinie o sklepie
Podobne produkty

1.349,00 zł

299,00 zł

999,00 zł

1.599,00 zł

759,00 zł







