EcoFlow River 3 Plus + EcoFlow 160W – Zestaw solarny 600W/286Wh
2.298,00 zł
Potrzebujesz dopasowanego zestawu?
Skontaktuj się z naszym ekspertem:
727 776 717 lub info@portablepower.pl
Brak w magazynie
EcoFlow River 3 Plus + EcoFlow 160W – Zestaw solarny 600W/286Wh

EcoFlow River 3 Plus 600W/286Wh Przenośna stacja zasilania
Kompaktowa stacja zasilania EcoFlow RIVER 3 Plus wyróżnia się rozszerzalną pojemnością i mocą wyjściową wynoszącą 600 W, którą przy użyciu trybu X-Boost można zwiększyć do 1200 W. Urządzenie wykorzystuje półprzewodnik nowej generacji GaN, czyli azotek galu, który zapewnia wyższą wydajność energetyczną i niższe straty ciepła w porównaniu do tradycyjnych półprzewodników opartych na krzemie. Dzięki lekkiej i wytrzymałej konstrukcji produkt sprawdzi się podczas wyjazdów na łono natury, zapewniając niezawodne źródło zasilania dla wszystkich niezbędnych urządzeń, nawet z dala od tradycyjnych źródeł energii.

Panel fotowoltaiczny EcoFlow 160W NextGen
Panel fotowoltaiczny EcoFlow 160W NextGen to mobilne rozwiązanie dla osób, które chcą cieszyć się dostępem do energii słonecznej w każdych warunkach. Dzięki wysokiej sprawności na poziomie 25%, mocy do 160 W i zaawansowanym ogniwom monokrystalicznym TOPCon (Tunnel Oxide Passivated Contact, technologia ogniw fotowoltaicznych zwiększająca wydajność) pozwala szybko i skutecznie ładować stacje zasilania EcoFlow lub dostarczać prąd wybranym urządzeniom. Lekka konstrukcja (5,6 kg) i możliwość składania sprawiają, że bez trudu zabierzesz go w podróż – na kemping, biwak czy wyprawę kamperem.
Specyfikacja
| Marka | EcoFlow |
|---|
EcoFlow River 3 Plus 600W/286Wh Przenośna stacja zasilania
| Waga | 4,7 kg |
|---|---|
| Wymiary | 23,4 × 23,1 × 14,6 cm |
| Pojemność w Wh | 286 Wh |
| Ciągła moc wyjściowa | 600 W |
| Ogniwo / Rodzaj baterii | LFP (LiFePO4) |
| Żywotność (do 80% pojemności i 80% DOD) | 3000+ |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Temperatura ładowania | od 0°C do 45°C |
| Temperatura rozładowywania | od -10°C do 45°C |
| Optymalna temperatura pracy | od 20°C do 30°C |
| Wyjścia prądu zmiennego (AC) | 3 x 230 V |
| Wyjścia USB-C | 1 x 100 W |
| Wyjścia USB-A | 2 x 12 W |
| Gniazdo zapalniczki samochodowej (wyjście) | 1 x 12,6 V / 10 A |
| Maks. moc ładowania z paneli solarnych | 220 W |
| Sterowanie przez aplikację | Tak |
| Gwarancja producenta | 5 lat |
| Marka | EcoFlow |
| Min. Napięcie otwartego obwodu PV | 11 V |
| Maks. Napięcie otwartego obwodu PV | 55 V |
EcoFlow 160W Next Gen Panel fotowoltaiczny
| Waga | 5,6 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 × 57,2 × 3,2 cm |
| Moc maksymalna (Wp) | 160 W |
| Współczynnik sprawności panelu | 25% |
| Napięcie obwodu otwartego (VOC) | 21,3 V |
| Napięcie mocy maksymalnej (VMP) | 18,6 V |
| Natężenie mocy maksymalnej (IMP) | 8,8 A |
| Klasa szczelności | IP68 |
| Możliwość złożenia na | 3 |
| Wymiary po rozłożeniu | 161,0 x 60,0 x 3,2 cm |
| Wymiary po złożeniu | 60,0 x 57,2 x 3,2 cm |
| Typ interfejsu | MC4 |
| Marka | EcoFlow |
Producent i bezpieczeństwo produktów
Producent
EcoFlow Inc.
Adres: Fuyuanyi 1
Kod pocztowy: 518100
Miasto: Shenzhen
Kraj: Chiny
Adres email: support.en@ecoflow.com
Podmiot odpowiedzialny
EcoFlow Inc.
Adres: Speditionstraße 17
Kod pocztowy: 40221
Miasto: Düsseldorf
Kraj: Niemcy
Adres email: support.en@ecoflow.com
Bezpieczeństwo produktów
Opinie o sklepie
Podobne produkty

35.055,00 zł

2.048,00 zł

9.037,00 zł

Pierwotna cena wynosiła: 1.667,00 zł.1.663,73 złAktualna cena wynosi: 1.663,73 zł.

1.658,00 zł










