Zestaw off-grid ze stacją zasilania 3000W / 5,5kWh z instalacją PV 1820W
14.525,72 zł
Potrzebujesz dopasowanego zestawu?
Skontaktuj się z naszym ekspertem:
727 776 717 lub info@portablepower.pl
Brak w magazynie
Zestaw off-grid ze stacją zasilania 3000W / 5,5kWh z instalacją PV 1820W

Prezentowany zestaw off-gridowy o mocy 3000W, pojemności 5,5kWh oraz instalacją fotowoltaiczną o mocy 1820W to rozwiązanie zapewniające ciągłość zasilania elektrycznego – idealne do małych domków off-grid, na działkę lub do ogrodu.

Przykładowe czasy pracy wybranych urządzeń na w pełni naładowanej stacji zasilania:
Telewizor 100W
43h
Laptop 80W
53h
Komputer stacjonarny 250W
18h
Grzejnik elektryczny 1000W
4,9h
Lodówka 65W
62h
Zmywarka 1200W
4,1h
Przecinarka 2200W
2,2h
Elementy zestawu:

1 x BLUETTI AC300 – Inwerter
Inwerter BLUETTI AC300 działa tylko w połączeniu z co najmniej jednym modułem rozszerzającym B300K. Inwerter AC300 posiada różne porty wyjściowe takie jak: USB-A, USB-C PD (100 W), ładowanie bezprzewodowe (15W), 12V – 30A i 5x wyjścia 230 V. Pięć wyjść 230V, w połączeniu z przynajmniej jednym modułem B300K, nadaje się do ładowania urządzeń elektronicznych o mocy do 3.000 W i 6.000W obciążenia szczytowego.

2 x BLUETTI B300K 2764Wh Moduł rozszerzający
Moduł BLUETTI B300K dostosowuje się do Twojego stylu życia, niezależnie od tego, czy chcesz zabezpieczyć swój dom na czas awarii sieci energetycznej, czy też potrzebujesz zasilania podczas wyjazdu. Moduły B300K można układać w stosy lub łączyć z innymi modułami BLUETTI, aby uzyskać spersonalizowane rozwiązanie, dzięki któremu nie zaskoczy Cię brak zasilania, bez względu na to, gdzie jesteś.

4 x IBC Solar 455W MS-TA1 Panel fotowoltaiczny sztywny
Panel słoneczny IBC Solar 455W to wysokowydajna jednostka fotowoltaiczna, zaprojektowana z wykorzystaniem technologii bifacialnej, która pozwala na zbieranie energii nie tylko z przedniej, ale także z tylnej strony panelu, dzięki czemu zwiększa efektywność produkcji energii. Z mocą 455W, panel oferuje doskonały stosunek wydajności do powierzchni, co sprawia, że jest idealnym rozwiązaniem dla instalacji domowych, komercyjnych oraz przemysłowych.

4 x Uchwyt regulowana podstawa 15-30st. do panela fotowoltaicznego Alu kpl. 1 Panel – wolnostojący
Solidny, regulowany w zakresie 15-30 stopni uchwyt na moduł solarny, panel fotowoltaiczny.
Konstrukcja uchwytu pozwala na regulację kąta nachylenia, poprzez regulację śrub stojaka i długość uchwytu, aby otrzymać więcej światła słonecznego.
Cała konstrukcja jest wykonana z wysokiej jakości stopu aluminium, który jest odporny na korozję, ekstremalne warunki atmosferyczne.

2 x 2 x 6mm2 Przedłużacz solarny kabel MC4-MC4 – Ochrona UV - 10m
Przed pierwszym użyciem zalecamy zaktualizowanie oprogramowania stacji do najnowszej wersji.
Po podłączeniu zestaw jest gotowy do użytku.
Specyfikacja
| Marka | Bluetti, IBC Solar |
|---|
BLUETTI AC300 - Inwerter
| Ciągła moc wyjściowa | 3000 W |
|---|---|
| Pojemność w Wh | 0 Wh |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Min. Napięcie otwartego obwodu PV | 12 V |
| Maks. Napięcie otwartego obwodu PV | 300 V |
| Wyjścia prądu zmiennego (AC) | 6 x 230 V |
| Wyjścia USB-C | 1 x 100 W |
| Wyjścia USB-A | 2 x 18 W, 2 x 15 W |
| Gniazdo zapalniczki samochodowej (wyjście) | 1 x 12 V / 10 A |
| Ładowanie bezprzewodowe | 2 x 15 W |
| DC wyjście | 1 x 24V / 10A |
| Gwarancja producenta | 4 lata |
| Marka | Bluetti |
BLUETTI B300K 2764Wh Moduł rozszerzający
| Pojemność w Wh | 2764 Wh |
|---|---|
| Ogniwo / Rodzaj baterii | LFP (LiFePO4) |
| Żywotność (do 80% pojemności i 80% DOD) | 4000+ |
| Wyjścia USB-A | 1 x 12 W |
| Gwarancja producenta | 4 lata |
| Temperatura ładowania | od 0°C do 40°C |
| Temperatura magazynowania | od -20°C do 40°C |
| Temperatura rozładowywania | od -20°C do 40°C |
| Marka | Bluetti |
IBC Solar 455W MS-TA1 Panel fotowoltaiczny sztywny
| Moc maksymalna (Wp) | 455 W |
|---|---|
| Napięcie obwodu otwartego (VOC) | 39,98 V |
| Napięcie mocy maksymalnej (VMP) | 33,41 V |
| Prąd zwarciowy (ISC) | 14,07 A |
| Natężenie mocy maksymalnej (IMP) | 13,62 A |
| Typ interfejsu | MC4 |
| Gwarancja producenta | 15 lat |
| Marka | IBC Solar |
Uchwyt regulowana podstawa 15-30st. do panela fotowoltaicznego Alu kpl. 1 Panel - wolnostojący
| Marka | Inne |
|---|
2 x 6mm2 Przedłużacz solarny kabel MC4-MC4 - Ochrona UV | 5m - 15m
| Marka | Inne |
|---|---|
| Długość kabla | 10 m |
Producent i bezpieczeństwo produktów
Producent
Bezpieczeństwo produktów
Opinie o sklepie
Podobne produkty

4.294,00 zł

7.368,00 zł

449,00 zł

1.599,00 zł

3.599,00 zł





