Zestaw off-grid ze stacją zasilania 2400W / 5kWh z instalacją PV 1365W
11.223,36 zł
Potrzebujesz dopasowanego zestawu?
Skontaktuj się z naszym ekspertem:
727 776 717 lub info@portablepower.pl
Brak w magazynie
Zestaw off-grid ze stacją zasilania 2400W / 5kWh z instalacją PV 1365W

Prezentowany zestaw off-gridowy o mocy 2400W, pojemności 5kWh oraz instalacją fotowoltaiczną o mocy 1365W to rozwiązanie zapewniające ciągłość zasilania elektrycznego – idealne do małych domków off-grid, na działkę lub do ogrodu.

Przykładowe czasy pracy wybranych urządzeń na w pełni naładowanej stacji zasilania:
Telewizor 100W
39h
Laptop 80W
48h
Komputer stacjonarny 250W
17h
Grzejnik elektryczny 1000W
4,5h
Lodówka 65W
57h
Zmywarka 1200W
3,8h
Elementy zestawu:

1 x BLUETTI AC200PL 2400W/2304Wh Przenośna stacja zasilania (AC200L P)
AC200PL zapewnia 2400W mocy wyjściowej, pokrywając zapotrzebowanie większości urządzeń w kamperze lub w domu. Aktywuj tryb podnoszenia mocy (Power Lifting Mode) za pomocą aplikacji BLUETTI, a będziesz mógł zwiększyć moc stacji i uruchomić urządzenia grzewcze o mocy do 3600 W.

1 x BLUETTI B300K 2764Wh Moduł rozszerzający
Moduł BLUETTI B300K dostosowuje się do Twojego stylu życia, niezależnie od tego, czy chcesz zabezpieczyć swój dom na czas awarii sieci energetycznej, czy też potrzebujesz zasilania podczas wyjazdu. Moduły B300K można układać w stosy lub łączyć z innymi modułami BLUETTI, aby uzyskać spersonalizowane rozwiązanie, dzięki któremu nie zaskoczy Cię brak zasilania, bez względu na to, gdzie jesteś.

3 x IBC Solar 455W MS-TA1 Panel fotowoltaiczny sztywny
Panel słoneczny IBC Solar 455W to wysokowydajna jednostka fotowoltaiczna, zaprojektowana z wykorzystaniem technologii bifacialnej, która pozwala na zbieranie energii nie tylko z przedniej, ale także z tylnej strony panelu, dzięki czemu zwiększa efektywność produkcji energii. Z mocą 455W, panel oferuje doskonały stosunek wydajności do powierzchni, co sprawia, że jest idealnym rozwiązaniem dla instalacji domowych, komercyjnych oraz przemysłowych.

3 x Uchwyt regulowana podstawa 15-30st. do panela fotowoltaicznego Alu kpl. 1 Panel – wolnostojący
Solidny, regulowany w zakresie 15-30 stopni uchwyt na moduł solarny, panel fotowoltaiczny.
Konstrukcja uchwytu pozwala na regulację kąta nachylenia, poprzez regulację śrub stojaka i długość uchwytu, aby otrzymać więcej światła słonecznego.
Cała konstrukcja jest wykonana z wysokiej jakości stopu aluminium, który jest odporny na korozję, ekstremalne warunki atmosferyczne.

1 x 2 x 6mm2 Przedłużacz solarny kabel MC4-MC4 – Ochrona UV - 10m
Przed pierwszym użyciem zalecamy zaktualizowanie oprogramowania stacji do najnowszej wersji.
Po podłączeniu zestaw jest gotowy do użytku.
Specyfikacja
| Marka | Bluetti, IBC Solar |
|---|
BLUETTI AC200PL 2400W/2304Wh Przenośna stacja zasilania (AC200L P)
| Ciągła moc wyjściowa | 2400 W |
|---|---|
| Moc szczytowa | 3600 W |
| Pojemność w Wh | 2304 Wh |
| Ogniwo / Rodzaj baterii | LFP (LiFePO4) |
| Żywotność (do 80% pojemności i 80% DOD) | 3000+ |
| Gwarancja producenta | 5 lat |
| Wyjścia prądu zmiennego (AC) | 4 x 230 V |
| Wyjścia prądu stałego | 48V DC / 8A RV Port (TT-30) |
| Ładowanie bezprzewodowe | 2 x 15 W |
| Wyjścia USB-C | 2 x 100 W |
| Wyjścia USB-A | 2 x 18 W |
| Gniazdo zapalniczki samochodowej (wyjście) | 1 x 12V / 10A |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Maks. moc ładowania z paneli solarnych | 1200 W |
| Temperatura ładowania | od 0°C do 40°C |
| Min. Napięcie otwartego obwodu PV | 12 V |
| Temperatura rozładowywania | od -20°C do 40°C |
| Maks. Napięcie otwartego obwodu PV | 145 V |
| Temperatura magazynowania | od -20°C do 40°C |
| Marka | Bluetti |
| Sterowanie przez aplikację | Tak |
BLUETTI B300K 2764Wh Moduł rozszerzający
| Pojemność w Wh | 2764 Wh |
|---|---|
| Ogniwo / Rodzaj baterii | LFP (LiFePO4) |
| Żywotność (do 80% pojemności i 80% DOD) | 4000+ |
| Wyjścia USB-A | 1 x 12 W |
| Gwarancja producenta | 4 lata |
| Temperatura ładowania | od 0°C do 40°C |
| Temperatura magazynowania | od -20°C do 40°C |
| Temperatura rozładowywania | od -20°C do 40°C |
| Marka | Bluetti |
IBC Solar 455W MS-TA1 Panel fotowoltaiczny sztywny
| Moc maksymalna (Wp) | 455 W |
|---|---|
| Napięcie obwodu otwartego (VOC) | 39,98 V |
| Napięcie mocy maksymalnej (VMP) | 33,41 V |
| Prąd zwarciowy (ISC) | 14,07 A |
| Natężenie mocy maksymalnej (IMP) | 13,62 A |
| Typ interfejsu | MC4 |
| Gwarancja producenta | 15 lat |
| Marka | IBC Solar |
Uchwyt regulowana podstawa 15-30st. do panela fotowoltaicznego Alu kpl. 1 Panel - wolnostojący
| Marka | Inne |
|---|
2 x 6mm2 Przedłużacz solarny kabel MC4-MC4 - Ochrona UV | 5m - 15m
| Marka | Inne |
|---|---|
| Długość kabla | 10 m |
Producent i bezpieczeństwo produktów
Producent
Bezpieczeństwo produktów
Opinie o sklepie
Podobne produkty

4.294,00 zł

299,00 zł

759,00 zł

419,00 zł

2.099,00 zł




