Wciągarka DJI FlyCart 30
EAN: 6941565966049
17.500,00 zł
Zawiera 3.272,36 zł VAT (23%)
Brak w magazynie
Brak w magazynie
Wysyłka z magazynu w Polsce
Czas dostawy 1-2 dni robocze
Darmowa dostawa
Faktura VAT
Wystawiamy faktury VAT
Nowy, oryginalny produkt
Produkt bezpośrednio od producenta
Potrzebujesz pomocy w doborze produktu?
Skontaktuj się z naszym ekspertem:
727 776 717 lub info@portablepower.pl
Wciągarka DJI FlyCart 30
Wciągarka DJI FlyCart 30
Wciągarka DJI FlyCart 30 to system, który montuje się pod DJI Flycart 30.
Zawartość zestawu:
- 1x Wciągarka
- 1x Przewód komunikacyjny systemu wciągarki
- 2x Podwozie
- 4x Drążek przedłużający podwozie
- 1x Przedni dążek podwozia
- 1x Tylny drążek podwozia
- 1x Przeciwwaga
- 1x Przewód (20m)
- 4x Przewód przedłużający
- Zestaw śrub, maskownic i rzepów
| Model | A2EWH-30A |
| Wymiary | 252 mm długości, 195 mm szerokości, 193 mm wysokości |
| System przeciwwagi | 1.9 kg |
| Masa haka zwalniającego ładunek | 0.6 kg |
| Funkcja zwalniania ładunku przy ziemi | Obsługiwana |
| Ładowność | Lot z dwoma akumulatorami: od 5 do 30 kg Lot z jednym akumulatorem: od 5 do 40 kg |
| Długość linki wciągarki | 20 m |
| Maksymalna prędkość zwijania i rozwijania | 0.8 m/s |
| Temperatura pracy | -20°C do 45°C |
| Stopień ochrony | IP55 |
| Funkcja pomiaru masy | Obsługiwana |
| Funkcja awaryjnego odcięcia linki | Obsługiwana |
| Funkcja zapobiegania kołysania się ładunku | Obsługiwana |
| Manualny tryb pracy | Obsługiwany |
| Operacje autonomiczne | Obsługiwane |
| Ochrona przed zmianami prędkości | Obsługiwana |
Specyfikacja
| Marka | DJI Delivery |
|---|
Producent i bezpieczeństwo produktów
Producent
Bezpieczeństwo produktów
Opinie o sklepie
Firma solidna i punktualna
s...w
2026-04-16 22:17
Jako jedyna firma wysłała duży panel fotowoltaiczny ! Polecam .
s...3
2026-04-16 19:05
Wszystko działa, dobry sprzęt
p...1
2026-04-15 12:12
Super oby takich więcej sprzedajacych
w...9
2026-04-13 21:54
Świetny sklep , polecam
j...3
2026-04-13 14:45
Profesjonalna obsługa.
s...k
2026-04-12 21:14
Wszystko OK. Polecam!
p...k
2026-04-11 07:46
Wszystko ok
b...o
2026-04-08 16:15
Zamówienie szybkie i sprawne
b...o
2026-04-08 16:15
To już moje 2 zakupy za pierwszym razem również wszystko idealnie. Na pewno nie ostatnie Polecam
h...t
2026-04-08 07:30
Polecam
m...t
2026-04-07 10:07















