VOLT POLSKA 100W Mono Flex Panel fotowoltaiczny elastyczny
EAN: 5903760240868
Kod producenta: 5PANELPV120
353,00 zł
Zawiera 66,01 zł VAT (23%)
Brak w magazynie
Brak w magazynie
Wysyłka z magazynu w Polsce
Czas dostawy 1-2 dni robocze
Darmowa dostawa
Faktura VAT
Wystawiamy faktury VAT
Nowy, oryginalny produkt
Produkt bezpośrednio od producenta
Potrzebujesz pomocy w doborze produktu?
Skontaktuj się z naszym ekspertem:
727 776 717 lub info@portablepower.pl
VOLT POLSKA 100W Mono Flex Panel fotowoltaiczny elastyczny

Panel monokrystaliczny elastyczny MONO FLEX posiada wydajność konwersji ogniw powyżej 21,6%. Panel jest pokryty matową folią PET oraz laminowaną folią EVA. Wodoodporny, idealny do instalacji w układach.
Gwarancja jakości:
- Test izolacji elektrycznej
- Test odporności na warunki zewnętrzne
- Test gorącego punktu (Hot-spot)
- Test odporności na promienie UV
- Test wytrzymałości na zmiany temperatury, uderzenia gradu
- Test odporności na wilgoć
- Test wytrzymałości
- Test odporności na obciążenia mechaniczne
Specyfikacja
| Waga | 2,13 kg |
|---|---|
| Wymiary | 108 × 54 × 0,4 cm |
| Moc maksymalna (Wp) | 100 W |
| Napięcie obwodu otwartego (VOC) | 22,46 V |
| Napięcie mocy maksymalnej (VMP) | 18,72 V |
| Prąd zwarciowy (ISC) | 5,77 A |
| Natężenie mocy maksymalnej (IMP) | 5,34 A |
| Zakres temperatury roboczej | od -40°C do 85°C |
| Typ interfejsu | MC4 |
| Klasa szczelności | IP65 |
| Gwarancja producenta | 1 rok |
| Marka | Volt Polska |
Producent i bezpieczeństwo produktów
Producent
Bezpieczeństwo produktów
Opinie o sklepie
Firma solidna i punktualna
s...w
2026-04-16 22:17
Jako jedyna firma wysłała duży panel fotowoltaiczny ! Polecam .
s...3
2026-04-16 19:05
Wszystko działa, dobry sprzęt
p...1
2026-04-15 12:12
Super oby takich więcej sprzedajacych
w...9
2026-04-13 21:54
Świetny sklep , polecam
j...3
2026-04-13 14:45
Profesjonalna obsługa.
s...k
2026-04-12 21:14
Wszystko OK. Polecam!
p...k
2026-04-11 07:46
Wszystko ok
b...o
2026-04-08 16:15
Zamówienie szybkie i sprawne
b...o
2026-04-08 16:15
To już moje 2 zakupy za pierwszym razem również wszystko idealnie. Na pewno nie ostatnie Polecam
h...t
2026-04-08 07:30
Polecam
m...t
2026-04-07 10:07







