OUKITEL 400W Panel fotowoltaiczny składany
Sugerowana cena: 3.899,00 zł
Oszczędzasz: 500,00 zł
Oszczędzasz: 500,00 zł
3.399,00 zł
Zawiera 635,59 zł VAT (23%)
Brak w magazynie
Brak w magazynie
Wysyłka z naszego magazynu w Polsce
Czas dostawy 1-2 dni robocze
Darmowa dostawa
Faktura VAT
Wystawiamy faktury VAT
Nowy, oryginalny produkt
Produkt bezpośrednio od producenta
Wysyłamy do Ukrainy
Przy wyborze tej opcji VAT 0% naliczy się automatycznie.
Potrzebujesz pomocy w doborze produktu?
Skontaktuj się z naszym ekspertem:
727 776 717 lub info@portablepower.pl
Pasujące akcesoria

Ten produkt: OUKITEL 400W Panel fotowoltaiczny składany
Brak w magazynie
3.399,00 zł
3.399,00 zł
OUKITEL 400W Panel fotowoltaiczny składany

OUKITEL 400W Panel fotowoltaiczny składany
Monokrystaliczny panel o wydajności ogniw do 23% z wytrzymałą powłoką ETFE.
Składany i mobilny, z możliwością dopasowania kąta ustawienia.
Pasujący do wielu stacji zasilania.
Specyfikacja
| Waga | 15 kg |
|---|---|
| Wymiary | 104,8 × 58,5 × 10 cm |
| Moc maksymalna (Wp) | 400 W |
| Współczynnik sprawności panelu | do 23% |
| Napięcie obwodu otwartego (VOC) | 48 V |
| Prąd zwarciowy (ISC) | 12 A |
| Klasa szczelności | IP65 |
| Typ interfejsu | MC4 |
| Wymiary po złożeniu | 104,8 x 58,5 x 10 cm |
| Wymiary po rozłożeniu | 104,8 x 233,3 x 2,5 cm |
| Marka | Oukitel |
Zawartość opakowania

OUKITEL 400W Panel fotowoltaiczny składany
Producent i bezpieczeństwo produktów
Producent
Bezpieczeństwo produktów
Opinie o sklepie
Firma solidna i punktualna
s...w
2026-04-16 22:17
Jako jedyna firma wysłała duży panel fotowoltaiczny ! Polecam .
s...3
2026-04-16 19:05
Wszystko działa, dobry sprzęt
p...1
2026-04-15 12:12
Super oby takich więcej sprzedajacych
w...9
2026-04-13 21:54
Świetny sklep , polecam
j...3
2026-04-13 14:45
Profesjonalna obsługa.
s...k
2026-04-12 21:14
Wszystko OK. Polecam!
p...k
2026-04-11 07:46
Wszystko ok
b...o
2026-04-08 16:15
Zamówienie szybkie i sprawne
b...o
2026-04-08 16:15
To już moje 2 zakupy za pierwszym razem również wszystko idealnie. Na pewno nie ostatnie Polecam
h...t
2026-04-08 07:30
Polecam
m...t
2026-04-07 10:07
Podobne produkty

WATTSTUNDE WS90SF+ SunFolder 90W Panel fotowoltaiczny składany
799,00 zł

WATTSTUNDE WS440SUL ULTRALIGHT 440W Panel składany
3.799,00 zł

EcoFlow 220W Panel fotowoltaiczny (bifacial)
1.729,00 zł

EcoFlow 400W Panel fotowoltaiczny składany
2.699,00 zł

BLUETTI PV200 200W Panel fotowoltaiczny składany
1.199,00 zł



