OUKITEL 200W Panel fotowoltaiczny składany
Sugerowana cena: 1.999,00 zł
Oszczędzasz: 870,00 zł
Oszczędzasz: 870,00 zł
1.129,00 zł
Zawiera 211,11 zł VAT (23%)
Brak w magazynie
Brak w magazynie
Wysyłka z naszego magazynu w Polsce
Czas dostawy 1-2 dni robocze
Darmowa dostawa
Faktura VAT
Wystawiamy faktury VAT
Nowy, oryginalny produkt
Produkt bezpośrednio od producenta
Wysyłamy do Ukrainy
Przy wyborze tej opcji VAT 0% naliczy się automatycznie.
Potrzebujesz pomocy w doborze produktu?
Skontaktuj się z naszym ekspertem:
727 776 717 lub info@portablepower.pl
Pasujące akcesoria

Ten produkt: OUKITEL 200W Panel fotowoltaiczny składany
Brak w magazynie
1.129,00 zł
1.129,00 zł
OUKITEL 200W Panel fotowoltaiczny składany

OUKITEL 200W Panel fotowoltaiczny składany
Monokrystaliczny panel o wydajności ogniw do 21,7% z wytrzymałą powłoką ETFE.
Składany i mobilny, pasujący do wielu stacji zasilania.
Specyfikacja
| Waga | 7 kg |
|---|---|
| Wymiary | 53,6 × 59 × 10 cm |
| Moc maksymalna (Wp) | 200 W |
| Współczynnik sprawności panelu | 21.7% |
| Napięcie obwodu otwartego (VOC) | 25,2 V |
| Prąd zwarciowy (ISC) | 11,42 A |
| Typ interfejsu | MC4 |
| Wymiary po złożeniu | 53,6 x 59 x 10 cm |
| Wymiary po rozłożeniu | 53,6 x 234,9 x 2,5 cm |
| Gwarancja producenta | 1 rok |
| Marka | Oukitel |
Zawartość opakowania

OUKITEL 200W Panel fotowoltaiczny składany
Producent i bezpieczeństwo produktów
Producent
Bezpieczeństwo produktów
Opinie o sklepie
Firma solidna i punktualna
s...w
2026-04-16 22:17
Jako jedyna firma wysłała duży panel fotowoltaiczny ! Polecam .
s...3
2026-04-16 19:05
Wszystko działa, dobry sprzęt
p...1
2026-04-15 12:12
Super oby takich więcej sprzedajacych
w...9
2026-04-13 21:54
Świetny sklep , polecam
j...3
2026-04-13 14:45
Profesjonalna obsługa.
s...k
2026-04-12 21:14
Wszystko OK. Polecam!
p...k
2026-04-11 07:46
Wszystko ok
b...o
2026-04-08 16:15
Zamówienie szybkie i sprawne
b...o
2026-04-08 16:15
To już moje 2 zakupy za pierwszym razem również wszystko idealnie. Na pewno nie ostatnie Polecam
h...t
2026-04-08 07:30
Polecam
m...t
2026-04-07 10:07
Podobne produkty

70mai 110W Panel fotowoltaiczny składany
1.499,00 zł

NAVITEL SP200 200W Panel fotowoltaiczny składany
1.299,00 zł

WATTSTUNDE WS100SUL ULTRALIGHT 100W Panel fotowoltaiczny składany w formie walizki
1.249,00 zł

Jackery SolarSaga 100 100W Panel fotowoltaiczny
999,00 zł

BLUETTI PV350 350W Panel fotowoltaiczny składany
2.169,00 zł


