EcoFlow STREAM Ultra + 1000W Panele fotowoltaiczne JA Solar – Zestaw solarny na balkon z magazynem energii
6.023,00 zł
Potrzebujesz dopasowanego zestawu?
Skontaktuj się z naszym ekspertem:
727 776 717 lub info@portablepower.pl
Brak w magazynie
EcoFlow STREAM Ultra + 1000W Panele fotowoltaiczne JA Solar – Zestaw solarny na balkon z magazynem energii

Fotowoltaika balkonowa EcoFlow STREAM Ultra
Zestaw balkonowy EcoFlow Stream Ultra to doskonałe rozwiązanie dla każdego, pragnie jak najbardziej zaoszczędzić na energii i jednocześnie zadbać o środowisko. W jego skład wchodzi potężny magazyn energii ze wbudowanym inwerterem o pojemności 1,92 kWh, czterech paneli fotowoltaicznych JA Solar 500 W, pięć regulowanych uchwytów montażowych oraz zestaw kabli do szybkiej instalacji bez potrzeby wiercenia. Ten kompaktowy i odporny na warunki atmosferyczne system pozwoli Ci produkować własny prąd na balkonie, tarasie czy działce, a także znacząco obniżyć rachunki za energię.

Solidna konstrukcja w kompaktowej formie
EcoFlow STREAM Ultra waży około 23 kg, a jego niewielkie rozmiary (255 × 284 × 458 mm) pozwalają ustawić go nawet w przestrzeni z ograniczonym miejscem. Wytrzymała obudowa o klasie szczelności IP65 skutecznie chroni przed pyłem i deszczem, a zaawansowane zabezpieczenia przepięciowe (DC II / AC III) zapewniają stabilną pracę urządzenia także w trudnych warunkach sieciowych. Z EcoFlow zyskujesz nie tylko potężną moc, ale także bezpieczeństwo użytkowania.

Energia, która nie zawodzi
EcoFlow Stream Ultra wyposażono w wydajny akumulator LFP o pojemności 1,92 kWh i napięciu 19,2 V. Zapewnia on długofalową pracę bez spadku sprawności nawet po 6000 cyklach ładowania! To niezawodne źródło energii, które może z powodzeniem wspierać codzienne zużycie prądu w domu lub w terenie.

Więcej energii słonecznej
STREAM Ultra obsługuje do czterech niezależnych wejść MPPT, każde o mocy do 500 W. Dzięki szerokiemu zakresowi napięcia wejściowego (15–60 V) z łatwością dopasujesz panele fotowoltaiczne, by wykorzystać energię słoneczną z maksymalną efektywnością – niezależnie od rozmiaru instalacji.

Zasilanie dopasowane do Twoich potrzeb
Urządzenie pozwala Ci na skorzystanie z kilka trybów zasilania AC, co umożliwia elastyczne zarządzanie energią w zależności od podłączonych odbiorników. Od 800 W w trybie podstawowym, przez 1200 W w trybie urządzeń, aż po 2300 W przy połączeniu równoległym. To sprawia, że EcoFlow STREAM Ultra sprawdzi się zarówno w domu, jak i w profesjonalnym warsztacie.

Gotowy na każde warunki pogodowe i terenowe
STREAM Ultra działa niezawodnie w skrajnych temperaturach (od -20°C do 55°C) oraz na wysokościach do 4000 m n.p.m. Wilgotne warunki pracy? To również nie problem! Magazyn energii EcoFlow wytrzymuje wilgotność do nawet 95%. Dzięki temu urządzenie jest doskonałym wyborem zarówno do miejskich balkonów, jak i górskich domków.

Zarządzaj energią zdalnie
Dzięki wbudowanemu modułowi Bluetooth i Wi-Fi możesz monitorować i konfigurować działanie zestawu za pomocą aplikacji EcoFlow – gdziekolwiek jesteś. Sprawdzaj zużycie energii, dostosowuj parametry pracy i miej pełną kontrolę nad swoim systemem solarnym w czasie rzeczywistym. Ta wygoda sprawia, że możesz kontrolować urządzenie, nawet gdy odpoczywasz na wakacjach daleko od domu!

Panele, które pracują w trudnych warunkach
Moduł fotowoltaiczny JA Solar wykorzystuje innowacyjną technologię ogniw połówkowych, co pozwala na podwojenie liczby ogniw i tym samym zwiększenie efektywności urządzenia. Dzięki zmniejszonej rezystancji, redukcji efektu zacienienia oraz niższemu współczynnikowi temperaturowemu, panel ten osiąga lepsze wyniki wydajności nawet w warunkach wysokiej temperatury. To czyni panel JA Solar produktem nowoczesnym i wyjątkowej jakości. Poprzez produkcję w procesie full black uzyskujemy elegancki moduł, który pozwoli projektowanej instalacji podnieść walory estetyczne budynku.

Wygodna instalacja bez wiercenia
W zestawie znajdziesz również pięć płaskich przewodów EcoFlow PowerStream MC4 (0,5 m), które można wygodnie przeciągnąć pod drzwiami lub oknami, eliminując potrzebę remontu czy wiercenia. Dodatkowe pięć kabli przedłużających MC4 (3 m) pozwala swobodnie rozmieścić panele w optymalnie nasłonecznionym miejscu – tak, jak potrzebujesz!

Regulowane uchwyty dla większej wygody
Oprócz paneli JA Solar oraz niezawodnych przewodów zestaw EcoFlow Stream Ultra oferuje również pięć regulowanych uchwytów montażowych, dzięki którym w szybki i wygodny sposób zainstalujesz panele fotowoltaiczne w wybranym miejscu. Dzięki nim zyskujesz możliwość regulacji kąta nachylenia, a także instalację na płaskich powierzchniach. Dla jeszcze lepszej stabilności zaleca się montaż poszczególnych modułów w poziomie.
Zestaw zawiera

1 x EcoFlow STREAM Ultra 800W/1920Wh Smart magazyn energii z mikroinwerterem 2w1
EcoFlow STREAM Ultra to zaawansowany magazyn energii zintegrowany z inwerterem, który pozwala w pełni wykorzystać potencjał instalacji fotowoltaicznej. Urządzenie łączy w sobie solidną pojemność baterii (2 kWh), wysoką wydajność i inteligentne zarządzanie energią, zapewniając niezależność energetyczną w domu. Dzięki cichej pracy, szerokiemu zakresowi temperatur i klasie ochrony IP65 sprawdzi się zarówno w warunkach domowych, jak i zewnętrznych.
- Solidna konstrukcja i wysoka odporność
- Akumulator o długiej żywotności
- Wydajny system ładowania z 4 MPPT
- Niezależność energetyczna i różne tryby wyjścia
- Wydajność w każdych warunkach

2 x JA Solar 500W JAM60D41LB N-Type bifacial (FB) Panel fotowoltaiczny sztywny
Moduł fotowoltaiczny JA Solar wykorzystuje innowacyjną technologię ogniw połówkowych, co pozwala na podwojenie liczby ogniw i tym samym zwiększenie efektywności urządzenia. Dzięki zmniejszonej rezystancji, redukcji efektu zacienienia oraz niższemu współczynnikowi temperaturowemu, panel ten osiąga lepsze wyniki wydajności nawet w warunkach wysokiej temperatury. To czyni panel JA Solar produktem nowoczesnym i wyjątkowej jakości. Poprzez produkcję w procesie full black uzyskujemy elegancki moduł, który pozwoli projektowanej instalacji podnieść walory estetyczne budynku.

2 x EcoFlow Regulowany uchwyt na panel PV wolnostojący, na balkon lub do montażu ściennego
Regulowany uchwyt EcoFlow EFA-DJUST stanowi innowacyjne rozwiązanie dla użytkowników paneli słonecznych, którzy poszukują elastyczności w montażu oraz optymalizacji wydajności energetycznej. Zaprojektowany z myślą o panelu PV 400W, uchwyt oferuje możliwość regulacji kąta nachylenia w zakresie od 20° do 75°, co umożliwia maksymalne wykorzystanie promieni słonecznych niezależnie od pory roku i kąta padania słońca.

2 x EcoFlow Płaski kabel MC4
Płaski kabel EcoFlow MC4 został stworzony z myślą o jak największym uproszczeniu instalacji systemu PowerStream w domu lub mieszkaniu. Umożliwia bezproblemowe podłączenie paneli fotowoltaicznych do mikroinwertera umieszczonego wewnątrz – bez konieczności wiercenia otworów w ścianie. Wystarczy poprowadzić przewód przez szczeliny pod drzwiami lub oknami! Długość kabla wynosi 0,5 m.

2 x 2 x 4mm2 Przedłużacz solarny kabel MC4-MC4 – Ochrona UV | 5m
Przedłużacz z zamontowanymi złączami MC4, który można wykorzystać do przedłużenia połączenia między panelami a stacją zasilania lub do podłączenia paneli do regulatora posiadającego konektory MC4.
Specyfikacja
EcoFlow STREAM Ultra 800W/1920Wh Smart magazyn energii z mikroinwerterem 2w1
| Waga | 23,1 kg |
|---|---|
| Wymiary | 28,4 × 25,5 × 45,8 cm |
| Pojemność w Wh | 1920 Wh |
| Ciągła moc wyjściowa | 1200 W, 2300 W |
| Wyjście AC do sieci (on-grid) | 800 W |
| Ogniwo / Rodzaj baterii | LFP (LiFePO4) |
| Liczba MPPT | 4 |
| Min. Napięcie otwartego obwodu PV | 15 V |
| Maks. Napięcie otwartego obwodu PV | 60 V |
| Maks. moc ładowania z paneli solarnych | 2000 W |
| Klasa szczelności | IP65 |
| Sterowanie przez aplikację | Tak |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Gwarancja producenta | 10 lat |
| Marka | EcoFlow |
JA Solar 500W JAM60D41LB N-Type bifacial (FB) Panel fotowoltaiczny sztywny
| Waga | 27,3 kg |
|---|---|
| Wymiary | 195,3 × 113,4 × 3 cm |
| Moc maksymalna (Wp) | 500 W |
| Napięcie obwodu otwartego (VOC) | 43,85 V |
| Napięcie mocy maksymalnej (VMP) | 36,91 V |
| Prąd zwarciowy (ISC) | 14,42 A |
| Natężenie mocy maksymalnej (IMP) | 13,55 A |
| Zakres temperatury roboczej | od -40°C do 85°C |
| Typ interfejsu | MC4 |
| Współczynnik sprawności panelu | 26 % |
| Gwarancja producenta | 15 lat |
| Marka | JA Solar |
EcoFlow Regulowany uchwyt na panel PV 400W wolnostojący, na balkon lub do montażu ściennego
| Waga | 10 kg |
|---|---|
| Wymiary | 145 × 120 × 120 cm |
| Marka | EcoFlow |
EcoFlow Płaski kabel MC4
| Marka | EcoFlow |
|---|
2 x 4mm2 Przedłużacz solarny kabel MC4-MC4 - Ochrona UV | 1m - 15m
| Marka | Inne |
|---|---|
| Długość kabla | 5 m |
Producent i bezpieczeństwo produktów
Producent
EcoFlow Inc.
Adres: Fuyuanyi 1
Kod pocztowy: 518100
Miasto: Shenzhen
Kraj: Chiny
Adres email: support.en@ecoflow.com
Podmiot odpowiedzialny
EcoFlow Inc.
Adres: Speditionstraße 17
Kod pocztowy: 40221
Miasto: Düsseldorf
Kraj: Niemcy
Adres email: support.en@ecoflow.com
Bezpieczeństwo produktów
Opinie o sklepie
Podobne produkty

2.230,00 zł

8.699,00 zł

759,00 zł

2.169,00 zł

1.999,00 zł






