EcoFlow River 3 Max + EcoFlow 160W – Zestaw solarny 600W/572Wh
2.834,00 zł
Potrzebujesz dopasowanego zestawu?
Skontaktuj się z naszym ekspertem:
727 776 717 lub info@portablepower.pl
Brak w magazynie
EcoFlow River 3 Max + EcoFlow 160W – Zestaw solarny 600W/572Wh

EcoFlow River 3 Max 600W/572Wh Przenośna stacja zasilania
EcoFlow RIVER 3 Max to połączenie stacji zasilania EcoFlow RIVER 3 Plus i dodatkowego akumulatora, które zapewnia całkowitą pojemność aż 572 Wh. Dzięki mocy wyjściowej do 600 W (lub do 1200 W w trybie X-Boost) możesz bez problemu dostarczać energię wielu różnym urządzeniom, a wykorzystanie półprzewodnika nowej generacji GaN (azotek galu) zapewnia doskonałą wydajność energetyczną i niższe straty ciepła. Ponadto lekka i wytrzymała konstrukcja sprawia, że produkt świetnie sprawdzi się podczas podróży. Na uwagę zasługuje także funkcja UPS, która umożliwia przełączanie się na zasilanie awaryjne w ciągu mniej 10 ms.

EcoFlow 160W Next gen Panel fotowoltaiczny
Panel fotowoltaiczny EcoFlow 160W NextGen to mobilne rozwiązanie dla osób, które chcą cieszyć się dostępem do energii słonecznej w każdych warunkach. Dzięki wysokiej sprawności na poziomie 25%, mocy do 160 W i zaawansowanym ogniwom monokrystalicznym TOPCon (Tunnel Oxide Passivated Contact, technologia ogniw fotowoltaicznych zwiększająca wydajność) pozwala szybko i skutecznie ładować stacje zasilania EcoFlow lub dostarczać prąd wybranym urządzeniom. Lekka konstrukcja (5,6 kg) i możliwość składania sprawiają, że bez trudu zabierzesz go w podróż – na kemping, biwak czy wyprawę kamperem.
Specyfikacja
| Marka | EcoFlow |
|---|
EcoFlow River 3 Max 600W/572Wh Przenośna stacja zasilania
| Waga | 8 kg |
|---|---|
| Wymiary | 23,4 × 22,4 × 25,5 cm |
| Pojemność w Wh | 572 Wh |
| Ciągła moc wyjściowa | 600 W |
| Ogniwo / Rodzaj baterii | LFP (LiFePO4) |
| Żywotność (do 80% pojemności i 80% DOD) | 3000+ |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Temperatura ładowania | od 0°C do 45°C |
| Temperatura rozładowywania | od -10°C do 45°C |
| Optymalna temperatura pracy | od 20°C do 30°C |
| Wyjścia prądu zmiennego (AC) | 1 x 230 V |
| Wyjścia USB-C | 1 x 100 W, 1 x 140 W |
| Wyjścia USB-A | 2 x 12 W |
| Gniazdo zapalniczki samochodowej (wyjście) | 1 x 12,6 V / 10 A |
| Maks. moc ładowania z paneli solarnych | 220 W |
| Sterowanie przez aplikację | Tak |
| Gwarancja producenta | 5 lat |
| Marka | EcoFlow |
| Maks. Napięcie otwartego obwodu PV | 55 V |
EcoFlow 160W Next Gen Panel fotowoltaiczny
| Waga | 5,6 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 × 57,2 × 3,2 cm |
| Moc maksymalna (Wp) | 160 W |
| Współczynnik sprawności panelu | 25% |
| Napięcie obwodu otwartego (VOC) | 21,3 V |
| Napięcie mocy maksymalnej (VMP) | 18,6 V |
| Natężenie mocy maksymalnej (IMP) | 8,8 A |
| Klasa szczelności | IP68 |
| Możliwość złożenia na | 3 |
| Wymiary po rozłożeniu | 161,0 x 60,0 x 3,2 cm |
| Wymiary po złożeniu | 60,0 x 57,2 x 3,2 cm |
| Typ interfejsu | MC4 |
| Marka | EcoFlow |
Producent i bezpieczeństwo produktów
Producent
EcoFlow Inc.
Adres: Fuyuanyi 1
Kod pocztowy: 518100
Miasto: Shenzhen
Kraj: Chiny
Adres email: support.en@ecoflow.com
Podmiot odpowiedzialny
EcoFlow Inc.
Adres: Speditionstraße 17
Kod pocztowy: 40221
Miasto: Düsseldorf
Kraj: Niemcy
Adres email: support.en@ecoflow.com
Bezpieczeństwo produktów
Opinie o sklepie
Podobne produkty

2.048,00 zł

1.101,38 zł

7.498,00 zł

6.868,00 zł

3.198,00 zł











