EcoFlow River 3 + EcoFlow 110W – Zestaw solarny 300W/245Wh
1.768,00 zł
Potrzebujesz dopasowanego zestawu?
Skontaktuj się z naszym ekspertem:
727 776 717 lub info@portablepower.pl
Brak w magazynie
EcoFlow River 3 + EcoFlow 110W – Zestaw solarny 300W/245Wh

EcoFlow River 3 300W/245Wh Przenośna stacja zasilania
Stacja zasilania EcoFlow RIVER 3 o pojemności 245 Wh i mocy wyjściowej 300 W (z możliwością zwiększenia do 600 W) to kompaktowe i wydajne urządzenie z nowoczesnym półprzewodnikiem GaN. Dzięki tej technologii zapewnia wyższą efektywność energetyczną, zmniejsza straty energii i działa ciszej, co podnosi komfort użytkowania.

EcoFlow 110W Panel fotowoltaiczny
Zapewnij sobie energetyczną niezależność dzięki mobilnym panelom fotowoltaicznym EcoFlow. Kompatybilne ze stacjami zasilania serii Delta oraz River, są doskonałym uzupełnieniem ich wszechstronnego zastosowania. Generuj czystą, odnawialną energię bez żadnych dodatkowych kosztów. Niewielkie rozmiary, a przy tym wysoka efektywność sprawiają, że panele sprawdzą się w każdych warunkach terenowych, ale również w przydomowym ogrodzie.
Specyfikacja
| Marka | EcoFlow |
|---|
EcoFlow River 3 300W/245Wh Przenośna stacja zasilania
| Waga | 3,55 kg |
|---|---|
| Wymiary | 25,5 × 21,2 × 11,3 cm |
| Pojemność w Wh | 245 Wh |
| Ciągła moc wyjściowa | 300 W |
| Ogniwo / Rodzaj baterii | LFP (LiFePO4) |
| Żywotność (do 80% pojemności i 80% DOD) | 3000+ |
| Sterowanie przez aplikację | Tak |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Temperatura ładowania | od 0°C do 45°C |
| Temperatura rozładowywania | od -10°C do 45°C |
| Optymalna temperatura pracy | od 20°C do 30°C |
| Wyjścia prądu zmiennego (AC) | 1 x 230 V |
| Wyjścia USB-C | 1 x 100 W |
| Wyjścia USB-A | 2 x 12 W |
| Gniazdo zapalniczki samochodowej (wyjście) | 1 x 12,6 V / 10 A |
| Maks. moc ładowania z paneli solarnych | 110 W |
| Certyfikaty | CE |
| Gwarancja producenta | 2 lata |
| Marka | EcoFlow |
| Min. Napięcie otwartego obwodu PV | 11 V |
| Maks. Napięcie otwartego obwodu PV | 30 V |
EcoFlow 110W Panel fotowoltaiczny
| Waga | 4 kg |
|---|---|
| Wymiary | 59 × 51,4 × 2 cm |
| Moc maksymalna (Wp) | 110 W |
| Współczynnik sprawności panelu | 20 – 21% |
| Napięcie obwodu otwartego (VOC) | 21.7 V |
| Napięcie mocy maksymalnej (VMP) | 18,5 V |
| Natężenie mocy maksymalnej (IMP) | 6,0 A |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Możliwość złożenia na | 4 |
| Wymiary po rozłożeniu | 1580 x 514 x 20 mm |
| Wymiary po złożeniu | 590 x 514 x 20 mm |
| Typ interfejsu | MC4 |
| Marka | EcoFlow |
Producent i bezpieczeństwo produktów
Producent
EcoFlow Inc.
Adres: Fuyuanyi 1
Kod pocztowy: 518100
Miasto: Shenzhen
Kraj: Chiny
Adres email: support.en@ecoflow.com
Podmiot odpowiedzialny
EcoFlow Inc.
Adres: Speditionstraße 17
Kod pocztowy: 40221
Miasto: Düsseldorf
Kraj: Niemcy
Adres email: support.en@ecoflow.com
Bezpieczeństwo produktów
Opinie o sklepie
Podobne produkty

2.689,00 zł

1.101,38 zł

1.932,00 zł

1.658,00 zł

4.294,00 zł










