EcoFlow Delta 3 + EcoFlow 160W – Zestaw solarny 1800W/1024Wh
3.795,00 zł
Potrzebujesz dopasowanego zestawu?
Skontaktuj się z naszym ekspertem:
727 776 717 lub info@portablepower.pl
Brak w magazynie
EcoFlow Delta 3 + EcoFlow 160W – Zestaw solarny 1800W/1024Wh

EcoFlow Delta 3 1800W/1024Wh Przenośna stacja zasilania
Zapewnij sobie niezawodny dostęp do prądu w niemal każdej sytuacji! Przenośna stacja zasilania EcoFlow DELTA 3 wyróżnia się pojemnością aż 1 kWh (z możliwością rozszerzenia do 5 kWh) i oferuje moc do 1800 W (do 2400 W w trybie X-Boost). Może być ładowana na kilka sposobów i cechuje się dużą wytrzymałością, a ponadto pracuje wyjątkowo cicho – jej poziom hałasu nie przekracza 30 dB (przy 600 W). Sprawdzi się również w roli UPS – przełącza się na zasilanie awaryjne w ciągu zaledwie 10 ms. Co więcej, wygodne zarządzanie stacją umożliwia dedykowana aplikacja EcoFlow.

EcoFlow 160W Next gen Panel fotowoltaiczny
Panel fotowoltaiczny EcoFlow 160W NextGen to mobilne rozwiązanie dla osób, które chcą cieszyć się dostępem do energii słonecznej w każdych warunkach. Dzięki wysokiej sprawności na poziomie 25%, mocy do 160 W i zaawansowanym ogniwom monokrystalicznym TOPCon (Tunnel Oxide Passivated Contact, technologia ogniw fotowoltaicznych zwiększająca wydajność) pozwala szybko i skutecznie ładować stacje zasilania EcoFlow lub dostarczać prąd wybranym urządzeniom. Lekka konstrukcja (5,6 kg) i możliwość składania sprawiają, że bez trudu zabierzesz go w podróż – na kemping, biwak czy wyprawę kamperem.
Specyfikacja
| Marka | EcoFlow |
|---|
EcoFlow Delta 3 1800W/1024Wh Przenośna stacja zasilania
| Waga | 12,5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 39,8 × 20 × 28,4 cm |
| Pojemność w Wh | 1024 Wh |
| Ciągła moc wyjściowa | 1800 W |
| Ogniwo / Rodzaj baterii | LFP (LiFePO4) |
| Żywotność (do 80% pojemności i 80% DOD) | 4000+ |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Temperatura ładowania | od 0°C do 45°C |
| Temperatura rozładowywania | od -10°C do 45°C |
| Optymalna temperatura pracy | od 20°C do 30°C |
| Wyjścia prądu zmiennego (AC) | 4 x 230 V |
| Wyjścia USB-C | 2 x 100 W |
| Wyjścia USB-A | 2 x 18 W |
| Gniazdo zapalniczki samochodowej (wyjście) | 1 x 12,6 V / 10 A |
| Wyjścia prądu stałego (DC) 5521 | 2 x 12 V / 3 A |
| Maks. moc ładowania z paneli solarnych | 500 W |
| Sterowanie przez aplikację | Tak |
| Gwarancja producenta | 5 lat |
| Marka | EcoFlow |
| Maks. Napięcie otwartego obwodu PV | 60 V |
EcoFlow 160W Next Gen Panel fotowoltaiczny
| Waga | 5,6 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 × 57,2 × 3,2 cm |
| Moc maksymalna (Wp) | 160 W |
| Współczynnik sprawności panelu | 25% |
| Napięcie obwodu otwartego (VOC) | 21,3 V |
| Napięcie mocy maksymalnej (VMP) | 18,6 V |
| Natężenie mocy maksymalnej (IMP) | 8,8 A |
| Klasa szczelności | IP68 |
| Możliwość złożenia na | 3 |
| Wymiary po rozłożeniu | 161,0 x 60,0 x 3,2 cm |
| Wymiary po złożeniu | 60,0 x 57,2 x 3,2 cm |
| Typ interfejsu | MC4 |
| Marka | EcoFlow |
Producent i bezpieczeństwo produktów
Producent
EcoFlow Inc.
Adres: Fuyuanyi 1
Kod pocztowy: 518100
Miasto: Shenzhen
Kraj: Chiny
Adres email: support.en@ecoflow.com
Podmiot odpowiedzialny
EcoFlow Inc.
Adres: Speditionstraße 17
Kod pocztowy: 40221
Miasto: Düsseldorf
Kraj: Niemcy
Adres email: support.en@ecoflow.com
Bezpieczeństwo produktów
Opinie o sklepie
Podobne produkty

1.948,00 zł

35.055,00 zł

2.689,00 zł

9.037,00 zł

3.198,00 zł









