DJI Battery Station BS30 stacja ładowania Matrice 30
EAN: 6941565929662
Kod producenta: CP.EN.00000397.01
3.429,00 zł
Zawiera 641,20 zł VAT (23%)
Brak w magazynie
Brak w magazynie
Wysyłka z magazynu w Polsce
Czas dostawy 1-2 dni robocze
Darmowa dostawa
Faktura VAT
Wystawiamy faktury VAT
Nowy, oryginalny produkt
Produkt bezpośrednio od producenta
Potrzebujesz pomocy w doborze produktu?
Skontaktuj się z naszym ekspertem:
727 776 717 lub info@portablepower.pl
DJI Battery Station BS30 stacja ładowania Matrice 30
DJI Battery Station BS30 stacja ładowania akumulatorów Matrice 30
Inteligentna stacja ładowania BS30 jest wyposażona w osiem portów na akumulatory TB30, dwa porty na akumulatory WB37, jeden port serwisowy USB-C oraz jeden port ładowania USB-A i jeden port ładowania USB-C. Stacja może ładować jednocześnie dwa akumulatory TB30 i jeden WB37.

Zawartość zestawu:
- 1x Stacja ładowania DJI Battery Station BS30
- 1x Kabel zasilający AC
- 1x Naklejki na akumulatory
| Model | CSX320-550 |
|---|---|
| Wymiary | 353×267×148 mm |
| Masa netto | 3.95 kg |
| Kompatybilne akumulatory | TB30 WB37 |
| Wejście | 100-240 VAC, 50/60 Hz |
| Wyjście | Port akumulatora TB30: 26,1 V, 8,9 A (obsługa do dwóch wyjść jednocześnie) Port akumulatora WB37: 8,7 V, 6 A |
| Moc wyjściowa | 525 W |
| Port USB-C | Maksymalna moc wyjściowa 65 W |
| Port USB-A | Maksymalna moc wyjściowa 10 W (5 V, 2 A) |
| Pobór mocy (bez ładowania akumulatora) | < 8 W |
| Moc wyjściowa (podczas nagrzewania akumulatora) | ok. 30 W |
| Temperatura pracy | -20° do 40° C |
| Stopień ochrony[1] | IP55 (przy prawidłowo zamkniętej pokrywie) |
| Czas ładowania[2] | Około 30 min (ładowanie dwóch akumulatorów TB30 w zakresie 20%-90%) Około 50 minut (ładowanie dwóch akumulatorów TB30 w zakresie 0%-100%) |
| Funkcje ochronne | Zabezpieczenie przed przepływem zwrotnym Zabezpieczenie przeciwzwarciowe Zabezpieczenie przepięciowe Zabezpieczenie przed nadmiernym prądem Zabezpieczenie temperaturowe |
Specyfikacja
| Marka | DJI Enterprise |
|---|---|
| Gwarancja producenta | 2 lata |
Producent i bezpieczeństwo produktów
Producent
Bezpieczeństwo produktów
Opinie o sklepie
Firma solidna i punktualna
s...w
2026-04-16 22:17
Jako jedyna firma wysłała duży panel fotowoltaiczny ! Polecam .
s...3
2026-04-16 19:05
Wszystko działa, dobry sprzęt
p...1
2026-04-15 12:12
Super oby takich więcej sprzedajacych
w...9
2026-04-13 21:54
Świetny sklep , polecam
j...3
2026-04-13 14:45
Profesjonalna obsługa.
s...k
2026-04-12 21:14
Wszystko OK. Polecam!
p...k
2026-04-11 07:46
Wszystko ok
b...o
2026-04-08 16:15
Zamówienie szybkie i sprawne
b...o
2026-04-08 16:15
To już moje 2 zakupy za pierwszym razem również wszystko idealnie. Na pewno nie ostatnie Polecam
h...t
2026-04-08 07:30
Polecam
m...t
2026-04-07 10:07








