Akumulator DJI FPV
EAN: 6941565904041
Kod producenta: CP.FP.00000023.01
759,00 zł
Zawiera 141,93 zł VAT (23%)
Brak w magazynie
Brak w magazynie
Wysyłka z magazynu w Polsce
Czas dostawy 1-2 dni robocze
Darmowa dostawa
Faktura VAT
Wystawiamy faktury VAT
Nowy, oryginalny produkt
Produkt bezpośrednio od producenta
Potrzebujesz pomocy w doborze produktu?
Skontaktuj się z naszym ekspertem:
727 776 717 lub info@portablepower.pl
Akumulator DJI FPV
Inteligentny akumulator DJI FPV
Pojemność akumulatora wynosi do 44,4 Wh, co umożliwia lot do ok. 20 minut. Wbudowany inteligentny system zarządzania akumulatorem monitoruje jego status w czasie rzeczywistym, pozwalając Ci latać bez obaw.
| Pojemność akumulatora | 2000 mAh |
|---|---|
| Napięcie | 22,2 V |
| Maks. napięcie ładowania | 25,2 V |
| Typ akumulatora | LiPo 6S |
| Energia | 44,4 Wh@0,5C |
| Szybkość rozładowania | Standardowy: 10C |
| Waga | Około 295 g |
| Zakres temperatury ładowania | 5° do 40°C |
| Maks. moc ładowania | 90 W |
Specyfikacja
| Marka | DJI |
|---|---|
| Gwarancja producenta | 2 lata |
Producent i bezpieczeństwo produktów
Producent
Bezpieczeństwo produktów
Opinie o sklepie
Firma solidna i punktualna
s...w
2026-04-16 22:17
Jako jedyna firma wysłała duży panel fotowoltaiczny ! Polecam .
s...3
2026-04-16 19:05
Wszystko działa, dobry sprzęt
p...1
2026-04-15 12:12
Super oby takich więcej sprzedajacych
w...9
2026-04-13 21:54
Świetny sklep , polecam
j...3
2026-04-13 14:45
Profesjonalna obsługa.
s...k
2026-04-12 21:14
Wszystko OK. Polecam!
p...k
2026-04-11 07:46
Wszystko ok
b...o
2026-04-08 16:15
Zamówienie szybkie i sprawne
b...o
2026-04-08 16:15
To już moje 2 zakupy za pierwszym razem również wszystko idealnie. Na pewno nie ostatnie Polecam
h...t
2026-04-08 07:30
Polecam
m...t
2026-04-07 10:07









