Akumulator DJI Agras T30
EAN: 6941565912596
Kod producenta: CP.AG.00000317.01
7.199,00 zł
Zawiera 1.346,15 zł VAT (23%)
Brak w magazynie
Brak w magazynie
Wysyłka z magazynu w Polsce
Czas dostawy 1-2 dni robocze
Darmowa dostawa
Faktura VAT
Wystawiamy faktury VAT
Nowy, oryginalny produkt
Produkt bezpośrednio od producenta
Potrzebujesz pomocy w doborze produktu?
Skontaktuj się z naszym ekspertem:
727 776 717 lub info@portablepower.pl
Akumulator DJI Agras T30
Akumulator DJI Agras T30
Inteligentny akumulator T30 posiada pojemność 29000 mAh oraz wysokie napięcie 51.8 V 14S, które zmniejsza całkowite zużycie energii. Posiada obudowę o wysokim stopniu ochrony IP54. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii, ilość cykli ładowania zwiększyła się do 1000 co znacznie wydłużyło żywotność ogniw obniżając tym samym koszty eksploatacyjne.
Zawartość zestawu
- akumulator DJI Agras T30
| Waga | ok. 10.2 kg |
|---|---|
| Model | BAX501-29000mAh-51.8V |
| Wskaźnik rozładowania | 11.5 C |
| Indeks IP | IP54 |
| Napięcie | 51.8 V |
| Kompatybilność z ładowarką | Inteligentna ładowarka dwukanałowa T30 7200W |
| Kompatybilność z dronem | DJI Agras T30 |
Specyfikacja
| Marka | DJI Agriculture |
|---|---|
| Gwarancja producenta | 1 rok |
Producent i bezpieczeństwo produktów
Producent
Bezpieczeństwo produktów
Opinie o sklepie
Firma solidna i punktualna
s...w
2026-04-16 22:17
Jako jedyna firma wysłała duży panel fotowoltaiczny ! Polecam .
s...3
2026-04-16 19:05
Wszystko działa, dobry sprzęt
p...1
2026-04-15 12:12
Super oby takich więcej sprzedajacych
w...9
2026-04-13 21:54
Świetny sklep , polecam
j...3
2026-04-13 14:45
Profesjonalna obsługa.
s...k
2026-04-12 21:14
Wszystko OK. Polecam!
p...k
2026-04-11 07:46
Wszystko ok
b...o
2026-04-08 16:15
Zamówienie szybkie i sprawne
b...o
2026-04-08 16:15
To już moje 2 zakupy za pierwszym razem również wszystko idealnie. Na pewno nie ostatnie Polecam
h...t
2026-04-08 07:30
Polecam
m...t
2026-04-07 10:07






