ReviewsWidget_ReviewsAboutUs

Ochrona kupującego

Polski sklep

Darmowa dostawa od 100 zł

BLUETTI AC500 – Informacje i Kod Rabatowy

Przenośna stacja zasilania z panelami słonecznymi przed campervanem.

28/08/2022

Co już wiemy o BLUETTI AC500?

Późnym latem 2022 roku BLUETTI ogłosiło wprowadzenie nowego modelu – BLUETTI AC500. Po premierze będzie to największa przenośna  stacja zasilania ze wszystkich produktów BLUETTI. Lepiej wręcz nazywać ją domową elektrownią zapasową. Dzięki wbudowanej przetwornicy o mocy ciągłej 5.000 W i maksymalnej mocy przepięciowej 10.000 W powinna bez problemu zasilić większość domów.

 

Dane techniczne

Moc wyjściowa w W 5.000 W
Moc maksymalna (Surge) 10.000 W
Ogniwo / Rodzaj baterii LiFePO4
Pojemność w Wh Do 18.432 Wh
Aplikacja Control Tak
UPS Tak

Cena i data premiery

Ani dokładna data premiery, ani cena nie zostały jeszcze podane przez BLUETTI. Najprawdopodobniej stacja wejdzie na rynek jeszcze w 2022 roku.  Jeśli chcesz mieć pewność, że o dacie premiery dowiesz się jako pierwszy, po prostu zapisz się do naszego newslettera. Jesteśmy oficjalnym partnerem BLUETTI w Polsce i damy Ci znać, jak tylko będziesz mógł zamówić BLUETTI AC500. To nie koniec plusów – dodatkowo udzielimy specjalnego rabatu dla wszystkich subskrybentów naszego newslettera.

 

Naładuj BLUETTI AC500 mocą do 6.000W

Jeśli połączysz ładowanie PV i AC Charging możesz podnieść moc wejściową stacji do maksymalnie 6.000W. Więcej szczegółów na temat tego, ile wynosi maksymalny pobór energii słonecznej lub pobór prądu zmiennego, nie zostało jeszcze ujawnione przez producenta. Maksymalna moc wejściowa  będzie prawdopodobnie osiągana przez potrójne ładowanie. Oznacza to połączenie 2 x AC i 1 x PV.

 

24/7 UPS

Aby zapewnić Twoim urządzeniom  nieprzerwane działanie, BLUETTI AC500 posiadawbudowany UPS. Dzięki temuw przypadku przerwy w dostawie prądu Twoje źródło energii przełączy się automatycznie na akumulatory BLUETTI AC500,aTwoje urządzenia będą nadal działać bez konieczności jakiekolwiek ingerencji z Twojej strony.

Elastyczność dzięki modułom baterii

Do stacji zasilającej BLUETTI AC500 możesz podłączyć aż do 6 akumulatorów rozszerzających B300S. Każdy moduł B300S ma pojemność 3,072Wh. Można więc zbudować stację zasilającąo łącznej, imponującej pojemności do 18,432Wh. Moduły B300S są również nowością i zostaną wprowadzone na rynek razem z BLUETTI AC500.

 

Sterowanie BLUETTI AC500 za pomocą smartfona

Podobnie jak starsze modele, również AC500 będziesterowany przez aplikację. Wystarczy więc zainstalować BLUETTI App na swoim urządzeniu z systemem iOS lub Android i można działać. Dzięki aplikacji będziesz mógł zawsze sprawdzić status pojemności i obciążenia AC lub DC w czasie rzeczywistym.

 

3 lata gwarancji i 10+ lat czasu pracy

BLUETTI obiecuje 3 lata gwarancji na elektrownię AC500 i 10+ lat czasu serwisowania. Podobnie jak w ostatnich latach, BLUETTI użyje baterii LiFePO4 również w nowym AC500. Możesz więc spodziewać się żywotności 3500+ cykli ładowania, zanimpojemność stacji osiągnie 80% swojej pierwotnej pojemności.

 

Jeśli masz pytania,napisz do nas maila na adres: info@portablepower.pl. Czekamy na Twoją wiadomość i będziemy szczęśliwi, mogąc pomóc najlepiej jak potrafimy.

Przeczytajcie też:

Nie znaleziono żadnych wyników

Nie znaleziono szukanej strony. Proszę spróbować innej definicji wyszukiwania lub zlokalizować wpis przy użyciu nawigacji powyżej.