Green Cell 12V 100Ah AGM VRLA Akumulator
EAN: 5903317227472
Kod producenta: AGM30
539,95 zł
Zawiera 100,97 zł VAT (23%)
Brak w magazynie
Brak w magazynie
Wysyłka z magazynu w Polsce
Czas dostawy 1-3 dni robocze
Darmowa dostawa
Faktura VAT
Wystawiamy faktury VAT
Nowy, oryginalny produkt
Produkt bezpośrednio od producenta
Potrzebujesz pomocy w doborze produktu?
Skontaktuj się z naszym ekspertem:
727 776 717 lub info@portablepower.pl
Green Cell 12V 100Ah AGM VRLA Akumulator
Specyfikacja
| Waga | 27,5 kg |
|---|---|
| Pojemność w Ah | 100 Ah |
| Gwarancja producenta | 2 lata |
| Napięcie akumulatora system | 12 V |
| Marka | Green Cell |
| Terminal | B5 (M6 Bolt) |
| Ogniwo / Rodzaj baterii | AGM |
| Napięcie nominalne | 12 V |
Producent i bezpieczeństwo produktów
Producent
Bezpieczeństwo produktów
Opinie o sklepie
Firma solidna i punktualna
s...w
2026-04-16 22:17
Jako jedyna firma wysłała duży panel fotowoltaiczny ! Polecam .
s...3
2026-04-16 19:05
Wszystko działa, dobry sprzęt
p...1
2026-04-15 12:12
Super oby takich więcej sprzedajacych
w...9
2026-04-13 21:54
Świetny sklep , polecam
j...3
2026-04-13 14:45
Profesjonalna obsługa.
s...k
2026-04-12 21:14
Wszystko OK. Polecam!
p...k
2026-04-11 07:46
Wszystko ok
b...o
2026-04-08 16:15
Zamówienie szybkie i sprawne
b...o
2026-04-08 16:15
To już moje 2 zakupy za pierwszym razem również wszystko idealnie. Na pewno nie ostatnie Polecam
h...t
2026-04-08 07:30
Polecam
m...t
2026-04-07 10:07
Podobne produkty

EcoFlow Kabel do połączenia równoległego paneli fotowoltaicznych MC4 30cm
130,00 zł

EcoFlow Kabel AC – EU
149,00 zł

EcoFlow XT60 kabel do ładowania z zapalniczki samochodowej – 1,5m
169,00 zł

EcoFlow Inteligentny panel sterujący do EcoFlow DELTA Pro
509,00 zł

EcoFlow Bateria do Power Kits 2048 Wh
7.899,00 zł




